Teambuilding


Jen motivovaní lidé pomohou rozvíjet Vaši společnost a zajistí její úspěšné fungování. Pokud tedy chcete práci Vašeho týmu co nejvíce zefektivnit, jsou tu pro Vás připraveny naše teambuildingové programy.

Náš tým profesionálů Vám připraví program, na který budou Vaši zaměstnanci dlouho vzpomínat. Naše akce připravujeme vždy na míru Vašim potřebám a přáním. Veškeré aktivity přizpůsobujeme tak, aby byli účastníci vystaveni situacím, ve kterých je zapotřebí spolupráce, nacházení společných řešení a díky tomu se naučí fungovat jako tým, což je přesně to, co je zapotřebí ke kvalitnímu fungování Vaší společnosti.

Díky našim teambuildingovým aktivitám pomůžeme Vašim zaměstnancům lépe se poznat v neformálním prostředí při aktivním odpočinku. To se poté pozitivně projeví i během spolupráce v běžném pracovním procesu. Lidé díky prožitému TB vědí, že se na svého kolegu mohou spolehnout, méně se stresují, což se samozřejmě projeví i na jejich pracovních výsledcích.

 

Naše programy

Protože si vybíráme jen ty nejschopnější partnery, kteří se TB věnují řadu let, Teambuildingových aktivit Vám můžeme nabídnout celou řadu (od powerkitingu až po off-road) a jak jinak než na míru Vašim požadavkům. Akce realizujeme po celé ČR, takže pokud máte zájem o  akci v Chebu nebo v Ostravě, není problém. Stačí si jen vybrat z našich aktivit, upřesnit parametry a o ostatní už se postaráme my.

aktivní teambuilding

Co Vám teambuilding přinese?

  • překonání komunikačních bariér
  • teamovou spolupráci
  • rozvoj kreativity při sportovních aktivitách
  • scelování kolektivu